بهترین راه حل برای جلوگیری از پر شدن بیمارستان ها از بیماران ویروس Covid-19 ، حفظ فاصله اجتماعی و ماندن در خانه است باعث نجات جان انسان ها می شود.

به گزارش پایگاه خبری کنکاو نیوز ؛ قرنطینه شدن در خانه کار بسیار سختیست ، اگر خوش شانس باشید، شاید از ماندن در خانه دیوانه شوید . در خوشبینانه ترین حالت ممکن است کار خود را از دست داده و یا با بیماری روانی دست و پنجه نرم کنید . بهترین راه حل برای جلوگیری از پر شدن بیمارستان ها از بیماران ویروس Covid-19 ، حفظ فاصله اجتماعی و ماندن در خانه است باعث نجات جان انسان ها می شود.

5 اشتباه بزرگ که در مقابله با بیماری ویروس Covid-19 و قرنطینه و بیمارستان می توان انجام داد

 

با این حال ، برخی از مقامات ایالتی ، مانند برایان کمپ فرماندار جورجیا ، در بازگشایی ایالات خود تعجیل کرده و حتی رئیس جمهور و صاحبان مشاغل منتخب را توبیخ کنند.
دکتر سیما یاسمین ، مدیر ابتکار ارتباطات سلامت استانفورد می گوید: “اولین و بزرگترین اشتباهی که می توانیم مرتکب شویم پایان دادن سریع به حفظ فاصله اجتماعی است.
“اگر برای بازگشایی مجدد عجله داشته باشیم ، می تواند به انتشار غیر قابل کنترل ویروس Covid-19 منجر شود.”

وی برای روشن شدن مطلب افزود ، هدف این نیست که شیوع ویروس را به طور کامل متوقف کنیم – ممکن است مراحل اولیه ابتلا به این بیماری همه گیر باشد ، اما با استفاده  دقیق از قرنطینه کردن افراد در معرض ویروس Covid-19 می توان از انتشار پاتوژن در سراسر جهان جلوگیری نمود. در این مرحله از قرنطینه ، تنها امید ما مسطح کردن نمودار شیوع این ویروس و حتی کاهش سرعت انتشار آن است که باعث می شود از پر شدن بیماران Covid-19 در بیمارستان های ایالات متحده جلوگیری شود.

به گفته یاسمین ، دومین اشتباه بزرگ که می توانیم مرتکب شویم ، آماده نکردن بیمارستان ها برای افزایش بیماران این ویروس است . به عنوان مثال ، تعداد بیشتری از مردم در اثر موج دوم و سوم آنفولانزای همه گیر در سال ۱۹۱۸ نسبت به موج اول جان خود را از دست دادند.
یاسمین می گوید: “با توجه به احتمال زیاد افزایش ویروس Covid-19 ، باید مطمئن شویم که بیمارستان ها سه چیز دارند.”
بیمارستان ها به داروهای اثبات شده برای درمان ویروس احتیاج دارند ، به پزشکان و پرستاران تجهیزات محافظتی کافی احتیاج دارند و همچنین به تختخواب و تهویه کافی.

وی افزود ، به آزمایش های بسیار بیشتری جهت تشخیص این بیماری احتیاج داریم.
در حال حاضر در ایالات متحده حدود ۱۵۰،۰۰۰ نفر در روز مورد آزمایش قرار میگیرند ، که کمتر از نیاز روزانه بین ۵۰۰،۰۰۰ تا ۷۰۰،۰۰۰ آزمایش، می باشد و باید در این مورد تصمیمی جدید اتخاذ گردد.
انجام آزمایش های بیشتر بدان معنی است که می توانیم شیوع بیماری از طریق تماس فیزیکی را بهتر ارزیابی کنیم.
یاسمین می گوید: “باید بگویم ، تماس فیزیکی پایه اصلی تحقیقات درباره ی تمام بیماری های عفونی و همه گیر بزرگ بوده است.”

منبع: نبض دیجیتال